ušetřete peníze s tímto systémem předplatného!

Pokud jste hrdým majitelem domácího mazlíčka, musíte vědět, kolik povinností to obnáší. Zvíře ve skutečnosti potřebuje hodně pozornosti a péče, což nutně zahrnuje určité náklady, zejména pokud jde o jídlo. Zaručení zdravé a pestré stravy pro vaši chlupáčku totiž představuje určitou sumu, která se tak protáhne na několik let. Je tedy naprosto normální aktivně hledat alternativy, které umějí skloubit kvalitu a finanční výhodu. To je přesně případ Ultra Premium Direct, který nabízí systém předplatného granulí, který vás potěší stejně jako vašeho čtyřnohého přítele.

Kvalita pro vaše zvířata

Stejně jako se všichni staráme o své zdraví tím, že se snažíme konzumovat zdravé a etické produkty, je důležité dávat stejnou pozornost svému mazlíčkovi. To je přesně prioritaUltra Premium Directkterá nabízí granule vyrobené bez obilovin, nebo s nízkým obsahem obilovin, aby jim nabídla stravu co nejblíže jejich přirozené stravě.

Ale to není vše: Ultra Premium Direct se zavázal k dobrým životním podmínkám zvířat, například tím, že nabízí 80 000 jídel přístřešky v roce 2021. Akce realizovaná od svého vzniku v roce 2014, jejímž cílem je umožnit opuštěným zvířatům, aby si stále mohla pochutnat na kvalitním jídle. Najdeme také skutečný oddanost zvířecí věci s označením 1 % pro zvířata. To znamená, že společnost daruje sdružením na ochranu zvířat 1 % z obratu označené produkty. Tolik dobrých důvodů, proč se obrátit na tuto značku, která je stejně přínosná pro společnost jako pro vaše zvířata.

infomerciální
Kredity: Ultra Premium

Předplatné na krokety?

Možná jste již překonali milník předplatného pro mnoho produktů každodenní potřeby, ale musíme přiznat, že o krmení pro domácí mazlíčky o něm slyšíme velmi málo. Je to však a velmi výhodný systém, a to z několika důvodů. Předplatné vám to skutečně umožní automaticky přijímat granule potřebujete, takže na to nebudete muset myslet, když půjdete nakupovat. Jakmile tedy vyplníte všechny potřebné informace k určení nejlepší stravy pro vaše zvíře, budete se moci rozhodnout, jakou frekvence chcete dostávat krokety nebo paštiky. Díky tomuto systému budete moci těžit i vy 10% sleva na každou vaši dodávku. Velká výhoda, která se snoubí s tím, že zaplatíte přibližně O 40 % levnější než ekvivalentní řadaprotože jídlo nabízené Ultra Premium Direct pochází přímo z továrny, a k zákazníkovi tedy neexistuje žádný prostředník.

Konečně, a to je jedna z velkých výhod předplatitelského systému nabízeného Ultra Premium Direct, máte možnost své předplatné kdykoli změnit, a to díky osobnímu prostoru, který se vám nabízí přímo na webu. Kromě předplatného je také možné přejít online jednorázové objednávkyv závislosti na vašich potřebách, nebo jen pokud chcete zkoušet nové věci.

Jaký roční rozpočet byste měli pro svou kočku naplánovat?

Proč nás kočky olizují?